Особи, які шукають правової допомоги, можуть скористатися професійними юридичними порадами наших адвокатів не лише у випадку розлучень або спадкових спорів, а також щодо інших цивільно-правових питань. Вам будуть надані кваліфіковані послуги з придбання та оренди нерухомості та земельних ділянок, стягнення боргів або відшкодування шкоди, оформлення юридично захищених договорів, консультації з питань іпотеки та сервітутів.

Особливістю сучасних земельних відносин в Україні є поява великої кількості нових власників земель, в тому числі і земель товарного виробництва  внаслідок земельної реформи. Серед цих нових власників є як фізичні особи (громадяни України та іноземці), так і юридичні особи (резиденти та нерезиденти України). Настав той час, коли земельні ділянки сільськогосподарського призначення стали повноцінними об’єктами цивільного та комерційного товарообігу.

Новели земельного законодавства та новизна самих ринкових суспільних відносин із землею часто призводять до помилок у діях власників та користувачів (орендаторів) земельних ділянок. Ці помилки можуть коштувати дуже дорого, а в деяких випадках можуть призвести до втрати права на земельну ділянку.

Ми готові надати Вам послуги, які враховують сучасні тенденції у розвитку земельних відносин в Україні з метою реалізації та захисту ваших прав на землю. Це може бути допомога з зв’язку з  набуттям  права власності на земельну ділянку на підставі правочину, оформлення цього права з інших правових підстав (спадкування, оренда, іпотека, сервітути), реєстрація прав в земельному кадастрі, отримання документів, що свідчать про Ваше право на земельну ділянку.