Будь ласка, уважно ознайомтеся з умовами користування веб-сайтом www.heritabulus.ua (далі — веб-сайт), які є угодою між Вами і адвокатами (далі — адвокати) при відвідуванні сайту.

Ця угода визначає умови Вашого доступу до веб-сайту, його розділів, а так само його використання, так само як і використання інформації, що розміщена на веб-сайті.

Інформація, розміщена на цьому веб-сайті не є рекламою і призначена для розширення поінформованості громадян, які цікавляться про зміст та способи роботи адвокатів, про можливості і необхідність правового захисту та правової допомоги в житті і діяльності особи. Сайт також має на меті деяке полегшення діяльності громадянина після самостійного отримання ним доступної, але, в більшості, не повної правової інформації.

Якщо Вам ці цілі не цікаві або Ви не поділяєте поглядів адвокатів, що викладені на сайті, Ви не повинні користуватися веб-сайтом. В разі, якщо Ви зважилися на таке користування, Ви повинні усвідомити, що будете нести всі ризики, пов’язані з таким користуванням або посиланням на нього. Ви також самі відповідатиме за наслідки користування цим сайтом у разі створення власних правових висновків та вчинення наступних дій на підставі розміщеної на сайті інформації.

Користуватися веб-сайтом можливе Вами тільки у випадку повної згоди з цією Угодою. У разі доступу до веб-сайту та / або його використання / використання його частини / використання інформації з веб-сайту, Ви або особа, яку Ви представляєте, усвідомлюєте, що переходом по посиланнях сайту, Ви прийняли умови цієї Угоди.

Адвокати будуть розцінювати Ваше користування веб-сайтом як Ваше бажання розширити свій власний обсяг інформації на правову тематику з застосуванням нашого досвіду та ваших особистих інтелектуальних властивостей та можливостей. Ризик та наслідки цього користування належать тільки Вам та залежать тільки від Вас саме до моменту укладення договору с нашим адвокатом.

При використанні інформації з веб-сайту, Ваші рішення не можуть ґрунтуватися виключно на інформації, розміщеної на веб-сайті. Вам необхідно проконсультуватися додатково з фахівцями при прийнятті Вами остаточного рішення.

Дизайн веб-сайту, його структура, зміст сайту, так само як будь-яка інформація, розміщена на веб-сайті, а також зміст цієї Угоди можуть бути переглянуті і змінені (частково або повністю) у будь-який час за рішенням адвокатів без попереднього повідомлення вас та інших осіб про це.

Кожен раз, коли Ви будете користуватися веб-сайтом, обов’язково ознайомтеся із змінами, які, можливо, були внесені.

Адвокати попереджають, що в будь-який час мають право призупиняти (тимчасово або повністю) роботу веб-сайту, його окремих розділів, обмежувати або забороняти доступ до нього.Будь-яка інформація, власником якої є адвокати, не може бути використана третіми особами без їх дозволу. При будь-якому використанні інформації, посилання на веб-сайт є обов’язковим. За порушення умов використання інформації , яка захищена правом про інтелектуальну власність , передбачена юридична відповідальність.