У Вас є питання або проблеми з цивільного, спадкового або сімейного права, і ви шукаєте адвоката, який володіє німецькою мовою і заслуговує вашої довіри? Тоді адвокатське бюро Вадима Герцева саме те, що Вам потрібно.

Тут ви знайдете компетентність, відповідальність, багаторічний професійний досвід і персональні поради адвоката, що спеціалізується в цих галузях права, в тому числі в аспектах міжнародного приватного права.

Адвокат Вадим Герцев здійснює адвокатську практику з 1995 року, а з 2002 року спеціалізується на спадковому та сімейному праві.

Колектив Бюро переслідує одну мету: запропонувати клієнтам найкращу пораду і оптимальне рішення в його правовій ситуації. Ви заслуговуєте на фахівця, який буде супроводжувати Вас у переплетеннях норм і непростих питань цивільного, спадкового та сімейного права.

Практика у сукупному правовому полі України, Німеччини, Австрії, Швейцарії, Польщі та інших країн Європи ґрунтується на інтернаціональних спадкових, інших цивільно-правових і сімейних відносинах та діловій активності українців за кордоном та іноземців в Україні, кількість яких невпинно зростає.

В інтересах своїх клієнтів ми маємо можливість представити Ваші інтереси в іноземному суді або іншому державному органі. Ми підтримуємо контакти із зарубіжними адвокатами, які спеціалізуються на цивільному, спадковому та сімейному праві своїх країн, без яких ведення справи в іншій державі часто є неможливим.

При веденні цивільних, спадкових та сімейних справ часто виникають питання податкового планування, що зумовлює необхідність співробітництва зі спеціалізованими іноземними податковими консультантами, аудиторами та експертами, в тому числі в питаннях запобігання подвійного оподаткування.

Співпрацюючи з адвокатами і консультантами в інших країнах, ми зможемо також надати нашому клієнтові весь комплекс послуг, які будуть необхідні під здійснення угод з нерухомістю, поділу майна при спадкуванні та проведення супутніх фінансових розрахунків.

Наш офіс знаходиться у Києві за адресою:
04205, м. Київ, вул. Тимошенка, 29.
Зручне розташування гарантує Вам відмінну доступність та паркування!